DSC03989
DIVADLO
DSC04008
KULTURNÍ DŮM
DSC03984
FOYER
DSC03989
DIVADLO
DSC04008
KULTURNÍ DŮM
DSC03984
FOYER

Aktuálně v kultuře

Vážení přátelé, diváci a příznivci kultury,

vstupy na představení pořádané v KD U Jezera budou

návštěvníkům umožněny na základě splnění aktuálně platných hygienických opatření Ministerstva zdravotnictví. Aktuální informace týkajících se pravidel pro diváky sledujte

prosím na odkazu:https://covid.gov.cz/situace/kultura/divadla

Děkujeme za pochopení a už se na Vás všechny těšíme.

Po celý rok pro Vás máme přichystaných spoustu skvělých akcí, které se budou líbit jak Vám, tak i Vašim dětem. Věřme, že se na nás štěstí usměje, a že přijde zmírnění opatření, aby se všechny zmíněné akce uskutečnily.

Rezervace a prodej vstupenek zde:

KD U Jezera, Máchova 203, Stráž pod Ralskem

+420 739 000 023

sport.kultura@pandasport.cz

Máte jakýkoliv dotaz?

Kulturní program pro únor - květen 2021

V první polovině roku pro Vás máme přichystaných spoustu skvělých akcí, které se budou líbit jak Vám, tak i Vašim ratolestím. Věřme, že se na nás štěstí usměje, a že přijde zmírnění opatření, aby se všechny zmíněné akce uskutečnily.

Rezervace a prodej vstupenek zde:

KD U Jezera, Máchova 203, Stráž pod Ralskem

+420 739 000 023

sport.kultura@pandasport.cz

Máte jakýkoliv dotaz?

Ceník

KULTURNÍ DŮM

VÝLEP PLAKÁTŮ

Nabídka komerčních pronájmů

Kulturní dům

Nabízí prostory pro konání plesů, školení, seminářů, prezentací, slavnostních rautů, podnikových večírků a dalších společenských aktivit. Nabízíme prostory včetně kompletního technického vybavení, s kapacitou od 10 do 400 míst (včetně účinkujících a personálu) a s možností zajištění občerstvení a rautů během akce.

Společenský sál a foyer

Velký společenský sál s kapacitou až 400 osob. Součástí sálu je podium, taneční parket, šatny a foyer s barem. Ze sálu je možný volný průchod do sousední restaurace. Ceny pronájmu společenského sálu řešíme individualně, podle délky pronájmu a rozsahu požadovaných služeb. Základní cena pronájmu je
1000 Kč / hodina.

Administrativní místnost

Součástí zázemí kulturního domu jsou také prostory vhodné pro vytvoření administrativního zázemí firmy, prodejních prostor nebo míst ke kontaktu s klienty. K dispozici několik místností různých velikosti. Cena 150 Kč/m2 včetně služeb.

Malý sál

Sál v prvním patře s kapacitou až 60 míst, kuchyňským koutem a dalším vybavením, včetně dataprojektoru. Základní cena pronájmu 400 Kč/hodina.

Učebny

K dispozici jsou dvě učebny, každá s kapacitou 20 míst. Součástí učeben je vybavení potřebné pro pořádání školení a různých seminářů.
Základní cena 180 Kč/hodina.

Divadelní sál

Divadelní sál má kapacitu 270 míst k sezení
a prostorné jeviště včetně s orchestřištěm.
Z jeviště je přístup do zázemí pro účinkující
s šatnami a sociálním zařízením. Základní cena pronájmu 800 Kč/hodina, 4000,-Kč/1 den