DSC04178
SPORTOVNÍ HALA SUOMI
DSC04176
DSC04178
SPORTOVNÍ HALA SUOMI
DSC04176

Sportovní hala

Objednávky mimo vymezenou otevírací dobu pro restauraci, nebo hrací plochu jsou možné na telefonním čísle: 483 034 074. Popřípadě osobně u obsluhy haly v provozní době.

Sportovní hala Suomi přijímá objednávky na období:

9/2022 – 5/2023

Vyplněnou objednávku zašle na email: reditel@pandasport.cz

Sportovní hala je v provozu celoročně a slouží k provozování sportů jako floorbal, sálová kopaná, volejbal, basketbal, tenis, badminton a další. Součástí haly je  kompletní zázemí s šatnami, sociálním zařízením a nekuřáckou restaurací s kapacitou 40 míst. V restauraci je pro Vás připravena standartní nabídka občerstvení a budete mít možnost využít kulečník, šipky nebo sledovat sportovní televizní přenosy. Rádi zajistíme jednorázové akce, jako jsou oslavy, večírky, různá firemní nebo soukromá setkání, při kterých si můžete také zasportovat. Otevřeno je každodenně. K dispozici jsou sítě na volejbal a tenis, branky, míče, basketbalové koše.

UPOZORŇUJEME NÁVŠTĚVNÍKY, ŽE K OTEVŘENÍ TABULKY JE NUTNÉ MÍT NAINSTALOVANÝ GOOGLE ÚČET. V OPAČNÉM PŘÍPADĚ DOPORUČUJEME TELEFONICKÉ OVĚŘENÍ OBSAZENOSTI.

Ceník

Sportovní hala nabízí i výborné stravování.

Nová podlaha položena

Skvělá zpráva pro příznivce halových a indoorových sportů. Podlaha ve sportovní hale Suomi prošla kompletní rekonstrukcí. Ta je z kategorie podlah kombinovaných, tedy nášlapná vrstva z vrstveného sportovního PVC Taraflex Sport M Evolution 7,5 mm v kombinaci s pružným trojitým roštem a celoplošným záklopem z březové překližky. Věříme, že tato inovace povede ke značenému zvýšení sportovního komfortu a poskytne vám efektivnější sportovní zážitek.

Galerie fotek

Objednávka sportovní haly Suomi

Pokud máte zájem o rezervaci sportovní haly SUOMI, klikněte ZDE, nebo volejte na číslo  733 735 830, případně přímo ve Sportovní hale. Objednávky zasílejte na email a také duplicitně odevzdejte ve sportovní hale.  Vyplněný formulář zašlete na reditel@pandasport.cz