DSC04033
BAZÉN
DSC04027
Relax, kondice, zábava
DSC04033
BAZÉN
DSC04027
Relax, kondice, zábava

Otevírací doba a ceník bazénu.

Jak to u nás vypadá?

Krátkodobé rezervace bazénu, sauny, tělocvičen a informace o otevírací době pro veřejnost: 483034073

Nové plavecké kurzy.

Klientský servis bazénu.

Pohyb ve vodě vyvolává fyzické i psychické uvolnění, vytváří masážní efekt a na rozdíl od aktivit na suchu, je tento druh tréninku vhodný pro veškeré věkové a výkonnostní kategorie.

Zaměřeno pro děti 2. a 3. tříd se zdokonalováním plaveckých stylů, plaveckých pomůcek, základů zdravovědy, her ve vodě a saunování.

Navštivte pravidelné lekce plavání v našem bazénu a Vaše dítě si léto užije ve vodě. Vy můžete zůstat klidní a navíc prožijete spoustu radosti při společných chvílích ve vodě a pokrocích Vašeho plaváčka.

  • Minimální věk dítěte 3 roky
  • V rámci výuky možnost využít sauny

Pohyb ve vodě vyvolává fyzické i psychické uvolnění, vytváří masážní efekt a na rozdíl od aktivit na suchu, je tento druh tréninku vhodný pro veškeré věkové a výkonnostní kategorie.

Výuku v plavecké škole zajišťují školení a zkušení lektoři. Hlavní náplní je výuka plavání dětí základních a mateřských škol tím odbourání plavecké negramotnosti dětí. Za dobu své existence si plavecká škola získala dobré jméno, a tak se u nás v současné době učí plavat dětí z širokého okolí jako například z Chrastavy, Doks, Českého Dubu, Jablonného v Podještědí a dalších měst. Mezi další aktivity školy patří individuální výuka plavaní a kondiční plavání pro jednotlivce či skupiny – bez rozdílu věku.
Plavecká škola disponuje řadou moderních plaveckých pomůcek s metodickou oporou a je členem Asociace plaveckých škol. 

Absolvované odborné kurzy a školení: PLAVČÍK, CVIČITEL – INSTRUKTOR PLAVÁNÍ, ZÁCHRANA TONOUCÍHO, PRVNÍ POMOC, BEZPEČNOSTNÍ PŘEDPISY PRO VÝUKU PLAVÁNÍ, NOVINKY V OBLASTI PRVNÍ POMOCI A RESUSCITACE, ŘEŠENÍ KRITICKÝCH SITUACÍ PŘI VÝUCE PLAVÁNÍ, HLAS V PROSTORU A PROSTOR V HLASE, OBSLUHA SAUNY.
Více informací o plavecké škole:
Šárka Králová, zastupce@pandasport.cz, +420 734 326 942

Fotogalerie.

Permanentky.

Vážení návštěvníci, rádi bychom vás touto cestou informovali o možnosti zakoupení permanentních vstupů. Níže uvedené permanentky pro rok 2023.

Video z kurzu.

Plavání rodičů s dětmi

Objednávka bazénu.

Vytíženost bazénu.

Rádi trávíte čas aktivním sportem?

Upřednostňujete plavání?

Zajímá vás aktuální obsazenost?Otevřete tabulku vytíženosti.

UPOZORŇUJEME NÁVŠTĚVNÍKY, ŽE K OTEVŘENÍ TABULKY JE NUTNÉ MÍT NAINSTALOVANÝ GOOGLE ÚČET. V OPAČNÉM PŘÍPADĚ DOPORUČUJEME TELEFONICKÉ OVĚŘENÍ OBSAZENOSTI.

Report z prací na bazénu.