Komerční pronájmy

Organizace Panda sport mimo své další aktivity spravuje také budovy v majetku města,
ve kterých nabízí pronájmy jednotlivých prostor k dlouhodobému nebo jednorázovému využití.

Kulturní dům

Nabízí prostory pro konání plesů, školení, seminářů, prezentací, slavnostních rautů, podnikových večírků a dalších společenských aktivit. Nabízíme prostory včetně kompletního technického vybavení, s kapacitou od 10 do 400 míst (včetně účinkujících a personálu) a s možností zajištění občerstvení a rautů během akce.

Společenský sál

Velký společenský sál s kapacitou až 400 míst. Součástí sálu podium, taneční parket, šatny a foaye s barem. Ze sálu možný volný průchod do sousední restaurace. Ceny pronájmu společenského sálu řešíme individualně podle délky pronájmu a rozsahu požadovaných služeb. Základní cena pronájmu je
1000 Kč / hodina.

Administrativní místnost

Součástí zázemí kulturního domu jsou také prostory vhodné pro vytvoření administrativního zázemí firmy, prodejních prostor nebo míst ke kontaktu s klienty.K dispozici několik místností o různé velikosti. Cena 150 Kč/m2 včetně služeb.

Malý sál

Sál v prvním patře s kapacitou až 60 míst, kuchyňským koutem a dalším vybavením včetně dataprojektoru. Základní cena pronájmu 400 Kč/hodina.

Učebny

K dispozici dvě učebny, každá s kapacitou 20 míst. Součástí učeben vybavení potřebné pro pořádání školení a různých seminářů.
Základní cena 180 Kč/hodina.

Divadelní sál

Divadelní sál s kapacitou 270 míst k sezení
a prostorným jevištěm včetně orchestřiště.
Z jeviště přístup do zázemí pro účinkující
s šatnami a sociálním zařízením. Základní cena pronájmu 800 Kč/hodina, 4000,-Kč/1 den.

Rezervace

Máte zájem o rezervaci nebo se chcete na něco zeptat? Ozvěte se nám.

+420 739 000 023

info@pandasport.cz